Články

Poskytnutí prostor

….. pro neziskové organizace a aktivity poskytujeme prostory: sál pro až 70 osob klubovna pro 15 osob (viz fotogalerie)

 

….. neposkytujeme prostory akcím alternativních směrů jako je např. léčitelství, věštění, šamanismus, ani politickým stranám.

 

Základní cena 100 Kč/h – pouze náhrada za opotřebení movitého vybavení, 250 Kč/h - cena pro semináře a konference (dataprojektor, wifi, flipchart, možnost občerstvení)

 

Dle charakteru a prospěšnosti akce je možno vyjednat cenu za použití prostor individuálně, přednost mají akce, které korespondují s posláním Centra.

 

Pro více informací nás kontaktujte 774 612 268 nebo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Aktuality z centra

 

Navštivte naše nové stránky www.fpoint.cz, kde naleznete aktuální informace.

 


 

 

 

 Centrum nabízí:

  • tlumočení – zatím z/do jazyků angličtina, němčina, ruština, ukrajinština, vietnamština, maďarština, mongolština, arabština. Tlumočení je možné poskytnout po domluvě, protože tlumočníky máme externí.

  • poradenství - přímo pro cizince nebo osobám (úřadům) činným s cizinci, poradenství související s cizincem, možnost porady s právníkem

  • terénní pracovníky – vyhledávání, kontaktování, doprovod cizinců, spolupráce s cizineckou policií, úřady, zdravotnickými zařízeními, školami

  • výuku českého jazyka pro děti a dospělé

  • vzdělávání pro pracovníky kteří pracují s cizinci